A+ A A-

To ostatnia niedziela

To ostatnia niedziela
dzisiaj się rozstaniemy,
dzisiaj się rozejdziemy…
To ostatnia niedziela,
moje sny wymarzone,
szczęście tak upragnione
skończyło się.

Czytaj więcej

Niezgoda na Niezgodę!?

Gdzie!? Nie w Legii, tu ma niepodważalny pierwszy plac, ale  w reprezentacji! Po meczu z Zagłębiem  i strzeleniu dwóch goli w Lubinie wśród kibiców powstała albo zgoda, albo niezgoda na Jarosława Niezgodę w reprezentacji.  Czy piłkarz, który wygryzł wcześniej ze składu mistrzów Polski  reprezentanta Albanii, ksywka ‘Ferrari’, a obecnie byłego kadrowicza Chorwacji i onegdaj zawodnika Arsenalu – Eduardo da Silvę, ma prawo  myśleć o wyjeździe na rosyjski mundial i czy jest  to faktycznie realne?

Czytaj więcej

c-L na „6”!?

W szkolnej skali ocen, pod względem inicjowania kibicowskich dyskusji, czarnej-eLce w ostatnim okresie należy się chyba raczej trója i to tylko dzięki gawinowym relacjom meczowym, zbyszkowym felietonom i zaprezentowanej koszykarskiej pasji po szlachecku przez imć Senatora zwerbowanego waszmość Tomka.

Czytaj więcej

Jihadem w czarną-eLkę

W niedzielę 12 listopada 2017 roku strona czarnej-eLki stała się obiektem ataku hakerskiego. Zamiast  futbolowego pitolenia pojawiły się islamskie zawodzenia.  W związku z powyższym  poniższych iocosusowych słów kilka  w temacie.

Czytaj więcej

  • iocosus
  • Kategoria: Krótka Piłka

Diabeł w wizjonerskim szczególe

Wyszkolenie młodych piłkarzy, wypromowanie ich z korzyścią dla wyników sportowych, dzięki czemu na wartości zyskają i indywidualnie zawodnicy i klub inwestując uzyskane z transferów środki w swój dalszy rozwój, oto w największym uproszczeniu wizja, cel Dariusza Mioduskiego.

Czytaj więcej

The unforgiven

Bez przebaczenia błędów, za to z bezwzględnym ich wykorzystaniem, tak winna postąpić Legia w konfrontacji z Szeryfem z Tyraspolu. W innym przypadku o wybaczenie porażki może być trudno. Miała Wisła swoją Levadię, miał Lech swój Stjarnan, w piłce wszystko jest możliwe, skoro legioniści poprzednio odprawiali z kwitkiem bardziej wartościowe, bogatsze i uznane ekipy (Spartak, Celtic, Sporting), to i Sheriff ma prawo liczyć na podobny przypadek w chwili obecnej z nami. Szanse ma nie mniejsze niż my mieliśmy z wyżej wymienionymi.

Czytaj więcej