• Zgred
Co do gry naszej reprezentacji Polska - Finlandia 3:1 (25:20, 26:28, 25:16, 25:15) Sektor ( wzajemnie pozdrawiam) ta jak to określiłeś dziura na pozycji atakującego jest jednak nader widoczna. Co dziwne przecież Kurek rozpoczął mecz z Finami bodaj kilkoma naprawdę bardzo dobrymi atakami, miałem wrażenie ( co zawsze było ważne w jego przypadku), że właśnie wszedł w mecz na wysokim poziomie i nie jestem w stanie zrozumieć dlaczego potem w trakcie trwania meczu ma takie "zawieszenia"... Obserwując pozostałe drużyny mają na tej pozycji liderów - Anderson, Michajłow, Atanasijević, Walles, Zaycew czy Ngapeth i kiedy gra faluje oni często biorą na siebie grę i punktują. Bez takiego lidera będzie nam trudno przeciwstawiać się rywalom, a szybka gra na Kubiaka czy Szalpuka raczej nie wystarczy. ( oby Schulz oby). Tak samo nie potrafię zrozumieć przejścia od dobrej gry ( set pierwszy) do degrengolady ( set drugi) ? Po dwóch, trzech błędach, nieudanych akcjach, złych wyborach zwyczajnie się rozsypujemy jak dzieci...Przecież odwrotnie niż Kubańczycy, którzy rozstrzelali nas zagrywką oraz dobrymi atakami ( set oddany) - Finowie nie zagrali - nic (!) dostając taką ilość "gratisów". Martwi to zjawisko niezrozumiałej amnezji czysto technicznej, takiej bierności i bylejakości, martwi tym bardziej, że właśnie po wolnej niedzieli mierzymy się z Iranem i ( zawsze groźnym gospodarzem) Bułgarią. Obie te drużyny mogą zdecydowanie lepiej dla siebie wykorzystać nasze przestoje, a z 1-2 ogarniać się jest o wiele trudniej, a o drugiej fazie nie wspominając. No nic, mecz meczowi nie równy tym bardziej, że już są wyniki co najmniej ciekawe Wink wszystko w naszych rękach, nogach a przede wszystkim głowach. Brazylia - Francja 3 - 2 Holandia - Kanada 0 - 3 Holandia - Brazylia 3 - 1 ! Australia - Rosja 0 - 3 Australia - USA 2 - 3 USA - Rosja 3 - 1 Ps : jak zwykle polecam stronę : https://pl.wikipedia.org/wiki/Mistrzostwa_%C5%9Awiata_w_Pi%C5%82ce_Siatkowej_M%C4%99%C5%BCczyzn_2018 wyniki, tabele, punkty, sety, ratio i wiele wiadomości
This is a comment on "MŚ w siatkówce 2018"